Jak zorganizować idealne przyjęcie urodzinowe dla dziecka w wieku przedszkolnym?

Witajcie kochani rodzice! 

Dla wielu dzieci urodziny to ulubiony dzień w roku. Czemu nie? Jest to dzień całkowicie im poświęcony – wraz z ciastem, balonami, śpiewem i prezentami. Brzmi w końcu idealnie, prawda? Chociaż rodzice czasami podkreślają pomysł zaplanowania przyjęcia urodzinowego, wiek przedszkolny to właściwie idealny czas na ich zorganizowanie. 

Jak zrobić i zaplanować odpowiednią zabawę? Najlepiej… powierzyć to profesjonalistom! Nie bez powodu postanowiliśmy uruchomić dla was specjalną ofertę, jaką jest organizacja wymarzonych urodzin Twojego dziecka. Jeśli jeszcze o tej opcji w Baby English Center nie słyszeliście, to znajdziecie ją tutaj: https://babyenglishcenter.pl/urodziny-dla-dziecka/

Jak zorganizować idealne urodziny?

Niezależnie od tego, czy Twój przedszkolak uwielbia ciężarówki, księżniczki, Dorę czy Psi Patrol, prawdopodobnie znajdziesz gadżety na przyjęcie urodzinowe, które obejmują całe spektrum tego, co maluch kocha. I my to wiemy, że motyw przewodni przyjęcia jest naprawdę bardzo ważny! Ale nie chodzi tylko o dekoracje. Popularne postacie nadają się do innych aspektów uroczystości, takich jak gry towarzyskie, jedzenie i rozrywka. 

Poza tym, oferując wam pełną organizację urodzin dziecka, zapewniamy kompleksowe przygotowanie. Cudownie prawda? Zostaje więc wam rodzicom już tylko… czekać aż nadejdzie dzień urodzin dziecka, a maleństwa będą zachwycone. Brzmi dobrze?

Czego możecie oczekiwać po urodzinach z Baby English Center?

Spontaniczność zawsze jest fajna, ale na urodziny w wieku przedszkolnym zaplanowanie przyjęcia — z odrobiną możliwości poruszania się, pouczenia czegoś nowego, zabawy — to najlepsza droga do udanej imprezki maluchów! Decydując się na zabawę organizowaną przez naszą szkołę językową, możecie liczyć na:

  • wynajem sali absolutnie na wyłączność i to w jednej z naszych trzech lokalizacji – Retkini, Centrum lub Widzewa; 
  • doskonałą zabawę przez kilka godzin;
  • tematyczny wystrój sali, wybór motywu w dopasowaniu do tego, co kocha twoje dziecko;
  • profesjonalny animator, który gwarantuje rozrywkę od A do Z, świetne zabawy, naukę oraz kogoś, kto naprawdę będzie dbał o bezpieczeństwo dzieci;
  • zastawę dla gości – papierową;
  • zaproszenia dla dzieci;
  • moc wrażeń i cudowne wspomnienia;
  • warsztaty tematyczne, które dodatkowo możemy zorganizować, w tym zabawy z balonami, eksperymenty z suchym lodem, zabawy z koszulkami, tatuażami, etc. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *