Hity na czasie- TOP 3!

 

Na szczycie polskiej listy przebojów uplasowała się Rihanna z utworem Love On The Brain. 

U nas w szkole również mamy swoje ulubione piosenki. Zastanawiacie się Państwo co króluje na liście przebojów w BEC? To bez wątpienia piosenki związane z tematem Superhero oraz I can do it!

W dzisiejszym poście zapraszam do zapoznania się z największymi hitami. Ale uwaga! Nie będą to jednak hity muzyczne lecz najlepsze gry i zabawy ubiegłego miesiąca.

Gotowi?
3…2…1… START!

  1. Power Tower

Miejsce pierwsze należy do papierowych kubeczków! Dzieci pokochały tę zabawę. Power Tower to idealna gra na utrwalenie słownictwa z każdego tematu. Zasady są proste – losujemy kolejno karty, nazywamy je i budujemy wieże. Trzeba przyznać, zabawa jest przednia. Ułożenie wieży ze wszystkich kart nie należy do najłatwiejszych, jednak w naszej szkole nie ma rzeczy niemożliwych. Śmiało możemy powiedzieć: Challenge accepted! 🙂

Nauka w Baby English Center
Nasza power- tower 🙂
Angielski przez zabawę
Power- tower- nauka angielskiego

 

  1. River game

River game to gra, która uplasowała się na drugim miejscu w naszym notowaniu BEC. Zadanie nie należy do najprostszych, gdyż trzeba przejść przez rzekę skacząc po kamieniach. Nie umiesz pływać? Nie martw się! Z nami nie utoniesz! W tej grze liczy się znajomość języka angielskiego. Uważnie słuchaj poleceń i wskakuj na odpowiednie karty. W razie problemów służymy kołem ratunkowym.

 

nauka angielskiego
Nauka na wesoło

 

  1. The bomb

Uwaga! Ewakuacja! Bomba! Aaaaa! Właśnie tyle emocji dostarcza gra w bombę – idealna na powtórkę słownictwa z każdego działu. Siedzimy w kółku podając piłkę, w tle słychać  tykanie bomby. Gdy bomba wybucha nikt się nie ewakuuje, a osoba która trzyma piłkę wybiera jedną kartę i nazywa ją. Dzieciaki uwielbiają grę w bombę. Nie da się ukryć, że wtedy słychać nas w całej szkole. Pozdrowienia dla grupy „Bomberzy”. 🙂

Baby English Center
Angielski przez zabawę 🙂

Memory, kalambury, domino uplasowały się na kolejnych miejscach naszej listy. Dla każdego coś dobrego. Zachęcamy do wykorzystania gier podczas zabaw w domowym zaciszu.

Najbardziej kreatywne zajęcia z języka angielskiego w Łodzi tylko w Baby English Center! Zobaczcie naszą ofertę:

http://babyenglishcenter.pl/oferta-nauki-jezyka-angielskiego-w-lodzi/

Have fun !

Red. Sylwia Michowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *