Nam się chcę!

Podsumowanie marca i kwietnia 2021

Na kalendarzu mamy maj, a za oknem maluje się iście kwietniowa pogoda. W związku z tym uznaliśmy, że to fantastyczny czas na wspominki i dobrą herbatę. Czas podsumować nasze ostatnie 2 miesiące pracy.

Marzec 2021 w administracyjnej ekipie Baby English Center był niesamowicie pracowitym czasem i zaskakująco wyjątkowym. A to za sprawą szkoleń, które pomogły nam poznać lepiej siebie nawzajem i zrozumieć Was – naszych klientów. 

Szkolenia Fris utwierdziło nas w tym, że mamy świetnie dobrany zespół. Musieliśmy być absolutnie szczerzy i objektywni w stosunku do siebie nawzajem, by odkryć jakie są nasze style myślenia i style działania. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że mamy w swojej ekipie wspierającego Partnera, Badaczy, którzy sprawują pieczę, nad naszymi szalonymi pomysłami serwowanymi przez Wizjonerów. Otrzymaliśmy również instrukcje obsługi do każdego z nas, która poraziła nas trafnością.

Podczas szkolenia z Profesjonalnej obsługi Klienta uczyliśmy się lepiej wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów i dzieci, oraz zadawać takie pytania, które umożliwią nam dojście do najlepszego edukacyjnego rozwiązania dla każdego ucznia.

W marcu ruszyliśmy pełną parą z akcją Ankieta Lektora. Prosiliśmy naszych Klientów o wsparcie i poświęcenie chwili aby wypełnić ankietę, która miała na celu przekazanie feedbacku od dziecka i wskazanie Lektorowi jak stać się jeszcze lepszym Nauczycielem. 🙂

Nie spodziewaliśmy się takiej fali pozytywnych słów. Niektóre nasze lektorki po przekazaniu informacji z ankiety wręcz unosiły się 10cm nad ziemią ze szczęścia. Był to bardzo przyjemny tydzień!

Na przełomie marca i kwietnia Pani Dyrektor Natalia czuła, że zostawienie jej ukochanych uczniów bez żadnego świątecznego prezentu to rzecz nie do pomyślenia. Dlatego też postanowiła sprezentować dzieciom darmowe warsztaty online w postaci Mini domowego przedszkola. Przez 4 przedświąteczne dni dla dzieci prowadzone były 2 warsztaty dziennie: jeden językowy i jeden tematyczny. Na warsztatach z języka hiszpańskiego przerobiliśmy dwa tematy: Los animales de la granja ucząc się o zwierzętach żyjących na farmie oraz La primavera próbując myślami ściągnąć najpiękniejszą możliwą wiosnę. Z kolei na warsztatach z języka angielskiego poznaliśmy warzywa w temacie I like vegetables i poznaliśmy świąteczne słownictwo z tematem Happy Easter.

Na warsztatach tematycznych Świat gier udowodniliśmy, że możemy być daleko od siebie ale… zawsze znajdziemy sposób aby zagrać w planszówki razem! Gimnastykowaliśmy naszą wyobraźnię  na zajęciach Bajki i baśnie. Odwiedziliśmy kilka krajów na warsztatach Palcem po mapie i na zakończenie razem z dziećmi przygotowaliśmy się do świąt podczas tematu Wielkanoc tuż tuż.

Cudownie było móc przeżyć ten czas z Wami!

Kwiecień rozpieścił nas krótkim wolnym, przeznaczonym na ładowanie baterii. Ta niedługa przerwa, dała nam możliwość raz jeszcze zebrania tego co w Nas najlepsze i zaproponowania Wam czegoś niezwykłego. 8 ciekawych tematycznie turnusu półkolonii, w których aż kipiało od ilości przeróżnych warsztatów.

Podczas burzy mózgu wpadliśmy chyba na wszystkie możliwe pomysły na warsztaty w świecie i wybraliśmy te najfajniejsze, w oparciu o nasze doświadczenie i ciągły kontakt z dziećmi.

  • Kosmos i robotyka? Mamy to.
  • Kulturalnie i światowo? Mamy to.
  • Sportowo i wesoło? Mamy to.
  • Tropiciele zwierząt? Mamy to.
  • Szaleni naukowcy? Mamy to.
  • Piękna i bestia? Mamy to.
  • W świecie baśni i bajek? Mamy to.
  • Znawcy mediów? Mamy to.

W wakacje 2021 z Baby English Center twoje dziecko może zrobić dosłownie wszystko. Zaprogramować robota, nagrać o tym film na Youtube, nauczyć się pisać w języku japońskim, spotkać się z psem asystującym, wyskakać się na trampolinach, zrobić naturalne kosmetyki i wiele, wiele innych.

Nie ukrywamy, że jesteśmy naprawdę dumni z naszych półkolonii i już przebieramy nogami w oczekiwaniu na nadejście lata!

Na zakończenie podsumowania marca i kwietnia 2021 mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie nudziliśmy się. Staraliśmy się Was uważnie słuchać, współpracować i dać Wam to co z nas najlepsze!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *