O nas

Baby English Center to szkoła języka angielskiego, w której uczymy dzieci opierając się na bardzo energicznej metodzie Genki English. Jesteśmy autoryzowanym punktem co daje Państwu gwarancję jakości nauczania. Jesteśmy jedyną szkołą w Łodzi uczącą języka angielskiego metodą Genki English.
Nasi nauczyciele to osoby kochające dzieci a praca jest ich pasją, co sprawia że nauka jest dla każdej ze stron przyjemnością.
certyfikat-genki
Jesteśmy licencjonowaną szkołą! Jedyną taką w POLSCE!
Szkoła Baby English Center stawia na naukę dzieci płynnej komunikacji czyli mówienia pełnymi zdaniami. Podczas zajęć dzieciom zadawane są pytania a ich zadaniem jest odpowiadanie na nie pełnymi zdaniami.
Zajęcia Genki angielski są dynamiczne dzięki czemu uwaga i zainteresowanie dziecka jest  utrzymane cały czas na wysokim poziomie.
Ciągła rotacja pomiędzy zabawami ruchowymi, ćwiczeniami, śpiewaniem czy pracą z podręcznikiem lub komputerem sprawia, że dzieciaki nigdy się nie nudzą. Lekcje języka angielskiego Genki mają zawsze formę zabawy aby nauka była przyjemności.
Podczas zajęć korzystamy z wielu multimediów. Nasi słuchacze mają również dostęp do Strefy online gdzie mogą ćwiczyć, uzupełniać lub powtarzać materiał. Efekty nauczania w Baby English Center zaskakują rodziców, ponieważ są już widoczne po 1 miesiącu uczęszczania na kurs angielskiego Genki English. Jeżeli nie wierzysz to przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową Genki  i sprawdź nas jak uczymy!
Lekcje pokazowe i zapisy na zajęcia języka angielskiego są przez cały rok,
wystarczy zadzwonić 601-420-888 i umówić się na spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *